HP/Compaq

HP/Compaq

HP, celosvetovo uznávaného dodávateľa výrobkov, technológií, riešení a služieb pre jednotlivcov aj podniky, založili v roku 1939 študenti z univerzity v Standforde Bill Hewlett a Dave Packard. Ich prvým výrobkom, ktorý mimochodom vznikol v garáži v Palo Altu, bol audio oscilátor - elektronicky meriaci prístroj používaný zvukovými inžiniermi. V roku 1982 v jednej pekárni v texasskom Houstone vznikla spoločnosť Compaq Computer Corporation. Compaq sa stala veľmi dobrou obchodnou značkou v oblasti osobných počítačov. V roku 2002 sa tieto dve spoločnosti zlúčili v HP/COMPAQ a dali tak vzniku silnú a dynamickú spoluprácu. Do ich sortimentu patrí IT infraštruktúra, osobné počítače a prístupové zariadenia, globálne služby, výrobky pre tlač a zobrazovanie. V roku 1979 vzniklo obchodné zastúpenie HP v Československu. V máji 1991 bola založená Hewlett-Packard Československo, spol. s.r.o. Po rozdelení ČSFR v januári 1993 prevzali funkcie HP Československo dve nastupujúce organizácie, v Českej republike to je HEWLETT-PACKARD s.r.o so sídlom v Prahe. HP je na prvom mieste vo svete v oblasti serverov, notebookov, sietí a systém management softwaru, Pocket PC, a atramentových, multifunkčných a jednofunkčných tlačiarňach, v čiernobielých a farebných laserových tlačiarňach, vo veľkoformátových tlačiarňach, v skeneroch, v tlačiarenských serveroch, v spotrebnom materiále pre atramentové a laserové tlačiarne.

viac

Sháníte tento nebo podobný model? DOPORUČUJEME:

Články o značce HP/Compaq

  • Je nám ľúto, ale k tomuto výrobcovi neboli nájdené žiadne články.

Katalóg HP/Compaq

Srovnání s jinými notebooky

V katalógu 1800 notebookov HP/Compaq

1.
2.
3.

Chýba Vám tu konkrétny model?

Nenašli jste model, který jste hledali? Budeme rádi, když nás upozorníte, abychom mohli model doplnit. Zároveň budete zařazeni do jednoměsíčního slosování o věcné dárky. Děkujeme.

 

Chýba Vám tu konkrétny model?


Sháníte tento nebo podobný model? DOPORUČUJEME:

1 2 3 4 5

6 57 113

Chýba Vám tu konkrétny model?

Napíšte recenziu

Tvořte s námi obsah tohoto webu a staňte se redaktorem! Zašlete nám Vámi napsanou recenzi/článek, který Vám po zkontrolování uveřejníme. Nejlepší přispěvatele zařadíme do ravidelného slosování o vstupenky do Aquapalace Praha!

 

viac

menej

menej značiek

Už raz ste hlasovali.

Odobrať možnosť

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrať aspoň dva produkty na porovnanie.